РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2011-2012

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

МАТЕМАТИКА И ФИЗИКА

Анастасија Илић   6-4     1. место

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ДРУШТВА СРБИЈЕ ЗА БОРБУ ПРОТИВ РАКА

Марија Милановић     8-6     3. место

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА У РЕЦИТОВАЊУ

Раслав Секуловић   2-2    1. место – пласман на Републичко такмичење

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

Бајић Данило 8-1     – 3.место – пласман на Републичко такмичење

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

5. РАЗРЕД

Бранковић Стефан     5-1     76 бодова

Јовановић Филип     5-4     81 бод

Врачар Катарина     5-2     88 бодова – 3. место

6. РАЗРЕД

Хаџијевски Александар     6-4     86 бодова – 3. место

Илић Анастасија     6-4     85 бодова

7. РАЗРЕД

Јакшић Иван     7-6     86 бодова – 3. место – пласман на Републичко такмичење

Марковић Теодора     7-5     75 бодова

Војиновић Анђелија     7-3     70 бодова

8. РАЗРЕД

Зарић Мина     8-5   75 бодова

Стајић Тамара     8-4   73 бода

Петковић Милица     8-5    64 бода

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Ана Станчић               6-2            2. место

Гордана Сеничић      6-2           2. место

Анастасија Илић       6-4           2. место

Лука Јегдић                 6-7           3. место

Тамара Стајић             8-4           3. место

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Анастасија Илић      6-4          100         1. место, наставник: Славна Крстић

Никола Свилар          8-5            90          2. место, наставник: Савета Блажић

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

Анастасија Илић      6-4    1. место

Алекса Лукач            7-5    3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА У РЕЦИТОВАЊУ

Раслав Секуловић   2-2    1. место

Милица Бајчетић     2-7     3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Пласман на Градско такмичење остварили су:

Тамара Стајић                  8-4          1. место

Нина Огњеновић            8-5          2. место

Јелена Лукић                   8-5          3. место

Ана Марковић                 8-5          3. место

Ана Митрушић               8-5          3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

5. РАЗРЕД

Стефан Бранковић         5-1          89           2. место

Катарина Врачар            5-2          89           2. место

Филип Јовановић           5-4          85           2. место

Анђела Јанковић            5-2          84           2. место

Катарина Поповић         5-5          81           2. место

Невена Огњеновић       5-7          76           3. место

Василије Вучинић          5-6          69           без пласмана

6. РАЗРЕД

Илић Анастасија             6-4          94           1. место

Хаџијевски Александар6-4        92           1. место

Бодрожић Анђела         6-5          83           2. место

Ковачевић Соња             6-1          81           2. место

Мишовић Лазар              6-4          79           3. место

Станчић Ана                      6-2          73           3. место

Стојановић Јована         6-3          68           без пласмана

7. РАЗРЕД

Јакшић Иван                     7-6          95           1. место

Марковић Теодора       7-5          91           1. место

Војиновић Анђелија     7-3          89           2. место

Павловић Мина              7-1          82           2. место

Матовић Тамара             7-7          81           2. место

Ђокић Милица                                7-1          81           2. место

Стефан Илић                    7-1          81           2. место

8. РАЗРЕД

Тамара Стајић                  8-4          89           2. место

Милица Петковић         8-5          88           2. место

Мина Зарић                      8-5          86           2. место

Маша Васиљевић           8-3          79           3. место

Анђела Перић                 8-1          77           3. место

Иван Јовић                        8-6          63           без пласмана

Пласман на Градско такмичење имају сви ученици који имају од 85 – 100 бодова.

Предметни наставници:

Невенка Јовић

Јелена Стефановић

Ирена Даниловић

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

3. РАЗРЕД

Софија Секулић              3-4          3. место

Петар поповић                3-7          3. место

4. РАЗРЕД

Николина Илић               4-4          1. место

Јулијана Јевтић              4-4          1. место

Јулија Стомболија         4-8          1. место

Кристина Поповић         4-7          2. место

Захарије Бошковић       4-3          2. место

Тамара Тодоровић        4-4          2. место

Филип Симовић              4-7          3. место

Анђела Јовановић         4-3          3. место

Катарина Пејовић          4-7          3. место

6. РАЗРЕД

Михаило Ћушић Гагић     6-3          1. место

Анастасија Илић              6-4          2. место

Лука Јегдић                     6-7          3. место

8. РАЗРЕД

Никола Свилар                8-5          1. место

Ива Вељковић                 8-1          3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

5. РАЗРЕД

Катарина Поповић   5-5 – 2. место

Анђела Јанковић   5-2 – 3. место

Јелена Милановић   5-4 – 3. место

6. РАЗРЕД

Гордана Сеничић   6-2 – 1. место

Анастасија Илић    6-4  – 1. место

Ана Станчић   6-2 – 3. место

Лука Јегдић   6-7 – 3. место

Александар Хаџиевски   6-4 – 3. место

8. РАЗРЕД

Марија Милановић   8-6 – 2. место

Тамара Стајић   8-4 – има пласман од прошле године на Градско такмичење

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

6. РАЗРЕД

Илић Анастасија   6-4 – 1. место

Срећковић Стефан   6-6 – 3. место

Јанковић Немања   6-2 – похвала

Величковић Мирко   6-6 – похвала

Петровић Јелена   6-6 – похвала

7. РАЗРЕД

Лукач Алекса   7-5 – 3. место

Марковић Никола   7-5 – 3. место

Ђурђевић Петар   7- 7 – похвала

8. РАЗРЕД

Марковић Ана   8-5 – 3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

7. РАЗРЕД

  1. Јована Ашкрабић   7-5   1. место – 90 поена
  2. Јелена Бабић   7-5   3. место – 80 поена

8. РАЗРЕД

  1. Ива Вељковић   8-1   1. место – 94 поена
  2. Анђела Перић   8-1   1. место – 92 поена
  3. Душан Марковић   8-3   3. место – 84 поена
  4. Анђела Шевић   8-6   3. место – 80 поена

Сви ученици су се пласирали на Градско такмичење које ће се одржати 11. марта 2012. године.

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

На Општинско такмичење из историје пласирали су се следећи ученици:

5. РАЗРЕД

1. Душан Мосуровић V-5 (56 поена)

2. Лазар Арсовић V-7 (55 поена)

3. Максим Њего V-6 (55 поена)

4. Анђела Јанковић V-2 (52 поена)

5. Филип Јовановић V-4 (51 поен)

6. Стефан Бранковић V-1 (51 поен)

7. Лола Лазовић V-3 (50 поен)

6. РАЗРЕД

1. Лука Јегдић VI-7 (59 поена)

2. Наталија Мијатовић VI-7 (59 поена)

3. Анастасија Илић VI-4 (57 поена)

4. Тијана Станић VI-7 (50 поена)

5. Сара Смоловић VI-1 (49 поена)

6. Ђорђе Милојковић VI-5 (48 поена)

7. Никола Зеленбаба VI-3 (46 поена)

* Андреј Јовановић VI-1 (42 поена) –уколико неко од боље пласираних одустане (због

преклапања такмичења)

7. РАЗРЕД

1. Анђелија Војиновић VII-3 (82 поена)

2. Тамара Матовић VII-7 (82 поена)

3. Марко Вучковић VII-3 (81 поен)

4. Петар Ђурђевић VII-7 (73 поена)

5. Немања Живановић VII-3 (71 поен)

6. Никола Марковић VII-5 (71 поен)

7. Теодора Марковић VII-5 (70 поена)

8. РАЗРЕД

1. Ана Митрушић VIII-5 (75 поена)

2. Маша Васиљевић VIII-3 (73 поена)

3. Данило Бајић VIII-1 (72 поена)

4. Маја Стојановић VIII-3 (72 поена)

5. Тијана Тодоровић VIII-3 (71 поен)

6. Катарина Добраш VIII-3 (62 поена)

7. Матеја Сиљевски VIII-1 (61 поен)

*Општинско такмичење ће се одржати 17.3.2012. године у 10 часова, у ОШ „Јелена

Ћетковић“.

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ – 3. и 4. РАЗРЕД

На Општинско такмичење из математике пласирали су се:

3. РАЗРЕД

  1. Дарко Јеринић  3-3
  2. Иван Јанковић  3-3
  3. Павле Маринковић  3-5
  4. Александар Даниловић  3-5
  5. Анастасија Митковић  3-7
  6. Софија Секулић  3-4
  7. Милош Јаковљевић  3-7
  8. Матеја Рњак  3-4
  9. Урош Булатовић  3-7
  10. Лука Роберт  3-3
  11. Дарко Николић  3-7
  12. Немања Глишић  3-7
  13. Александар Марковић  3-5
  14. Петар Поповић  3-7
  15. Ана Новаковић  3-3
  16. Милош Булатовић  3-7
  17. Јанко Аранђеловић  3-5
  18. Ивана Ковачевић  3-1
  19. Тара Тусевљан  3-1

4. РАЗРЕД

  1. Дуња Стојановић  4-3
  2. Милица Величковић  4-5
  3. Кристина Поповић  4-7
  4. Филип Симовић  4-7
  5. Захарије Бошковић  4-3
  6. Лара Калапиш  4-3
  7. Николина Илић  4-4
  8. Јулија Стомболија  4-8
  9. Тамара Тодоровић  4-4
  10. Илија Љубинковић 4-1
  11. Анђела Јовановић  4-3
  12. Катарина Пејовић  4-7
  13. Анђела Златић  4-7
  14. Јулијана Јевтић  4-4
  15. Јасна Божовић  4-2
  16. Вања Пилиповић  4-2
  17. Моника Илић  4-8
  18. Андријана Јанковић 4-7
  19. Анђелија Илић  4-8
  20. Милица Перц  4-2

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Задаци и решења за 5. разред

Задаци и решења за 8. разред

На Општинско такмичење из српског језика пласирали су се:

5. РАЗРЕД

1. Катарина Поповић 5/5 – 15 бодова

2. Филип Јовановић 5/4 – 14 бодова

3. Јелена Милановић 5/4 – 13 бодова

4. Анђела Јанковић 5/2 – 12 бодова

5. Данило Апостоловић 5/5 – 12 бодова

6. Александар Орељ 5/4 – 11 бодова

7. Сара Јеремијевић 5/2 – 10 бодова

6. РАЗРЕД

1. Анђела Бодрожић 6/5 – 16 бодова

2. Гордана Сеничић 6/2 – 14 бодова

3. Ана Ђорђевић 6/5 – 13 бодова

4. Бојана Парушева 6/5 – 13 бодова

5. Александар Хаџијевски 6/4 – 12 бодова

6. Сања Ковачевић 6/1 – 12 бодова

7. Жељана Ђокић 6/5 – 11 бодова

Прелазност имају:

Ана Станчић 6/2 – 17 бодова

Николина Томашевић 6/3 – 7 бодова

Лука Јегдић 6/7 – 12 бодова

7. РАЗРЕД

1. Ђорђе Марић 7/1 – 14 бодова

2. Милица Ђокић 7/1 – 14 бодова

3. Ања Мијатовић 7/2 – 14 бодова

4. Стефан Илић 7/1 – 14 бодова

5. Анђела Калуђеровић 7/1 – 11 бодова

6. Катарина Рашковић 7/4 – 11 бодова

7. Мина Павловић 7/1 – 10 бодова

8. Душан Дукић 7/4

8. РАЗРЕД

1. Никола Буљугић 8/5 – 17 бодова

2. Тамара  Стајић 8/4 – 14 бодова

3. Дарко Ардалић 8/4 – 13 бодова

4. Теодора Аћимов 8/6 – 13 бодова

5. Марија Милановић 8/6 – 13 бодова

6. Андреј Кан  8/5

7. Катарина Кечкић  8/4

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

5. РАЗРЕД

1. Матија Вуковић             89 поена
2. Невена Никић                 86
3. Стефан Бранковић       81
4. Лола Лазовић                 81
5. Михаило Коцић            75
6. Марко Цокановић       70
7. Војин Ћирић                   69
8. Павле Ракоњац              60
9. Огњен Бабић                   58
10. Павле Костић              55

6. РАЗРЕД

1. Лука Јегдић                        100

2. Илић Анастасија              100
3. Јелена Петровић                83
4. Ћушић-Гагић Михаило    80
5. Стефан Срећковић            75
6. Тодор Ђаковић                  75

7. Нина Васовић                       68
8.Нешковић Ђорђе                 65
9. Милана Куриџа                   63
10. Катарина Јукић               60
11. Милојковић Ђорђе         55
12. Мила Јаковљевић           55
13. Немања Јанковић            70

7. РАЗРЕД

1. Грга Ивана                       95 поена
2. Николић Марија           80
3. Рашковић Катарина   80
4. Теодора Диковић        80
5. Мина Павловић            75
6. Ђорђе Марић                 70
7. Матовић Тамара         70
8. Ашкрабић Јована       70
9. Марковић Никола      65
10. Дукић Душан             65

8. РАЗРЕД

1. Никола Свилар          100
2. Ива Вељковић              85
3. Ардалић Марко          75
4. Ардалић Дарко           60
5. Душан Марковић       50

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

6. РАЗРЕД

Мила Јаковљевић

Мирјана Челић

Стефан Срећковић

Дарија Станић

Катарина Јукић

Јелена Петровић

Анастасија Илић

Лазар Мишовић

Мирко Величковић

Немања Јанковић

Жељана Ђокић

Милица Џонић

7. РАЗРЕД

Катарина Рашковић

Душан Дукић

Виктор Нинић

Стефан Илић

Ђорђе Марић

Алекса Јанковић

Вук Сандић

Никола Марковић

Алекса Лукач

Ђурђевић Петар

8. РАЗРЕД

Ана Марковић

Душан Марковић

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Ученици који су се пласирали на Oпштинско такмичење из географије:

8. РАЗРЕД

1. Анђела Шевић – Ирина Милојевић

2. Анђела Перић – Сања Стојановић

3. Ива Вељковић – Сања Стојановић

4. Душан Марковић – Сања Стојановић

7. РАЗРЕД

1. Јована Ашкрабић – Сања Стојановић

2. Јелена Бабић – Сања Стојановић

3. Теодора Марковић – Сања Стојановић

4. Никола Марковић – Сања Стојановић

5. Анђела Калуђеровић – Дора Миленковић

6. Александар Мојсиловић – Дора Миленковић

7. Милица Мосуровић – Дора Миленковић

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

На Oпштинско такмичење из биологије пласирали су се следећи ученици:

5. РАЗРЕД

Анђела Јанковић           5-2

Катарина Поповић        5-5

Невена Огњеновић        5-3

Филип Јовановић           5-5

Василије Вучинић          5-6

Стефан Бранковић         5-1

Катарина Врачар            5-2

6. РАЗРЕД

Хаџијевски Александар  6-4

Анастасија Илић                6-4

Соња Ковачевић                  6-1

Анђела Бодрожић             6-5

Јована Стојановић            6-3

Ана Станчић                         6-2

Лазар Мишовић                  6-4

7. РАЗРЕД

Анђелија Војиновић         7-3

Иван Јакшић                        7-6

Тамара Матовић                7-7

Мина Павловић                  7-1

Милица Ђокић                    7-1

Теодора Марковић           7-5

Стефан Илић                       7-1

8. РАЗРЕД

Маша Васиљевић              8-3

Тамара Стајић                    8-4

Мина Зарић                         8-5

Милица Петковић           8-5

Иван Јовић                          8-6

Анђела Перић                   8-1

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У КРАСНОПИСУ

У центру за културу и спорт „Шумице“, 31.01.2012. одржана је свечана завршница „Рeпубличког такмичења у краснопису – 2011“.

У категорији ученика од 1. – 4. разреда ученик Александар Даниловић 3 – 5, освојио је друго место.

У категорији ученика од 5. – 8. разреда ученица Тијана Тодоровић 8 – 3 добила је специјалну похвалу.

ПРВАЦИ ОПШТИНЕ У КОШАРЦИ

Такмичење је одржано 26.01.2012 и 30.01.2012. године. На такмичењу је учестрвовало 12 екипа са општине Звездара. Екипа ОШ „Павле Савић“ се пласирала на Градско првенство које почиње 08. 02. 2012. године.

Стоје: Перовић Петар, Огњеновић Стефан, Величковић Урош, Огњеновић Страхиња, Радовановић Алекса, Хајзлер Петар, Милићевић Вања

Седе: Величковић Милан, Сандић Вук, Ћупурдија Лука, Сиљевски Матеја, Јеремић Филип, наставник Поповић Никола


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ СОЛО ПЕВАЧА

01. 02. 2012. године

У трећој категорији у жанру ЗАБАВНА СТРАНА ПЕСМА  ученица АНА МАРКОВИЋ 8 – 5, добила је другу награду.

Припрема и реализација:  Наташа Вељковић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ОДБОЈКА – ДЕЧАЦИ

3.место

Кривокапић Јован         6-2 – капитен

Ђоковић Оливер             6-6

Цвијановић Урош           6-6

Ковачић Дејан                  6-6

Ћирић Тихомир               6-4

Степановић Вељко        6-6

Динић Никола                 6-2

Ћирковић Вељко            6-2

Наставник: Никола Поповић

ОПШТИНСКО КВАЛИФИКАЦИОНО КВИЗ ВАТРОГАСНО ТАКМИЧЕЊЕ

1. место

Ученици 4-3:

Карапанџа Ања

Стојановић Дуња

Димитријевић Ана

Јовановић Анђела

Ђурић Михајло

Гмитровић Алекса

Младеновић Павле

Цупара Вукашин

ГРАДСКО КВАЛИФИКАЦИОНО  ВАТРОГАСНО  ТАКМИЧЕЊЕ

одељење 4-7                        1. место

ОПШТИНСКО КВАЛИФИКАЦИОНО  ВАТРОГАСНО  ТАКМИЧЕЊЕ

одељење 4-7                        1. место

Advertisements

Оставите одговор

Попуните детаље испод или притисните на иконицу да бисте се пријавили:

WordPress.com лого

Коментаришет користећи свој WordPress.com налог. Одјавите се / Промени )

Слика на Твитеру

Коментаришет користећи свој Twitter налог. Одјавите се / Промени )

Фејсбукова фотографија

Коментаришет користећи свој Facebook налог. Одјавите се / Промени )

Google+ photo

Коментаришет користећи свој Google+ налог. Одјавите се / Промени )

Повезивање са %s