РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2012 – 2013

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

7. разред

Јегдић Лука  7-7   – прво место, наставник Радмила Јагличић

8. разред

Марковић Никола    8-5   – друго место

Јакшић Иван  8-6                 – друго место

Вучковић Марко 8-3         – треће место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

4. разред

Аранђеловић Јанко    4-5    3. место

5. разред

Јевтић Јулијана     5-4     2. место

Стамболија Јулија     5-8    3. место

Пејовић Катарина      5-7    3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

6. разред

Јанковић Анђела  6-2 – треће место

7. разред

Јегдић Лука  7-7   – друго место

Смоловић Сара 7-1   – треће место

Поповић Марија 7-7   – треће место

Јаковљевић Мила 7-2   – треће место

8. разред

Марковић Никола    8-5   – друго место

Јакшић Иван  8-6                 – друго место

Вучковић Марко 8-3         – треће место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГРАМАТИКЕ

5. разред

Тодоровић Тамара         V4           Бојана Симоновић         18           2. место

Илић Николина               V4           Бојана Симоновић         18          2. место

Тофиловић Аница          V 8          Весна Дукић                     17           2.место

Ђурђевић Алекса           V8           Весна Дукић                     17          2. место

Перц Милица                    V8           Весна Дукић                    15           3.место

Јевтић Јулијана               V4          Бојана Симоновић         15           3.место

Радуловић Лука              V4          Бојана Симоновић         14

6. разред

Поповић Катарина         VI 5      Мања Вујновић                15           3.место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ – МУЗИЧКА КУЛТУРА

Мали инструментални састав у оквиру ДЕМУС-а, добио је прву награду. Ансамбл је у следећем саставу:

Анђела Бодрожић 7-5

Сара Јовановић 7-5

Милица Ђикић 7-5

Жељана Ђокић 7-5

Невена Марковић 7-5

Јована Ђокић 5-5

Јасмина Ахмети 6-1

Сара Стојановић 6-1

Маша Гачић 6-1

Марија Чаначевић 6-1

Диригент: проф. музичке културе Наташа Вељковић

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Раслав Секуловић III2 –  1. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

5. разред

Ђурђевић Алекса

58

96

1. место

Поповић Кристина

57

93

1. место

Љубинковић Илија

51

92

1. место

Величковић Милица

55

90

2. место

Бошковић Захарије

53

87

2. место

Јовановић Анђела

53

86

2. место

Свилар Марина

55

86

2. место

Величковић Дуња

53

85

2. место

Караџић Миљан

51

83

2. место

Тодоровић Тамара

54

83

2. место

Пејовић Катарина

57

79

3. место

Јевтић Јулијана

54

79

3. место

Златић Анђела

57

69

/

Игњатовић Анастасија

53

64

/

6. разред

Недељковић Н. Јана

63

95

1. место

Јанковић Анђела

62

90

2. место

Јовановић Филип

64

88

2. место

Бранковић Стефан

61

85

2. место

Поповић Катарина

65

85

2. место

Недељковић Д. Јана

61

76

3. место

Огњеновић Невена

67

75

3. место

Митић Ксенија

63

72

3. место

Врачар Катарина

62

68

/

Станоев Немања

67

68

/

7. разред

Бодрожић Анђела

75

90

2. место

Мијатовић Наталија

77

89

2. место

Куриџа Милана

76

88

2. место

Ђурђевић Тамара

72

88

2. место

Хаџијевски Александар

74

87

2. место

Ђурђевић Јелена

76

85

2. место

Васовић Нина

76

74

3.место

Јолић Маријана

71

68

/

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС „ЗВЕЗДАНО НЕБО НАДА МНОМ“

Старији узраст

Жељана Стојановић 5-6              2. награда

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – КРАТКЕ ДРАМСКЕ ФОРМЕ

ДРАМСКА СЕКЦИЈА ОШ „ПАВЛЕ САВИЋ“ (млађи узраст) ОСВОЈИЛА ЈЕ:

–          ДРУГО МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ КРАТКИХ ДРАМСКИХ ФОРМИ;

–          НАГРАДУ ЗА НАЈБОЉУ ЖЕНСКУ УЛОГУ: МИЛИЦА БАЈЧЕТИЋ 3-7;

–          НАГРАДУ ЗА НАЈБОЉУ МУШКУ УЛОГУ: ИГОР БОГДАНОВИЋ 3-2;

–          НАГРАДУ ЗА СПОРЕДНУ МУШКУ УЛОГУ: МАРКО СИМОНОВИЋ 3-2;

–          НАГРАДУ ЗА ТЕКСТ.

Представа „Дечија посла“ – улоге:

Урош (дечак који слави рођендан) – Раслав Секуловић 3-2

Душица (Урошева сестра) – Јована Марковић 3-2

Мама : Тамара Марић 4-2

Тата: Марко Симоновић 3-2

Баба – Марко Недић 3-6

Девојчица Цица ( жели да буде главна) – Милица Бајчетић 3-7

Клинка 1 – Вања Стојковић 3-7

Клинац 1 – Урош Старчевић 3-6

Клинка 2 – Милица Павловић 3-6

Клинац 2 – Душан Бајчетић 2-7

,, Марсовац“ – Игор Богдановић 3-2

Клинка 3 – Ирена Богдановић 4-2

Дечак за компјутером – Филип Петровић 1-4

Јеца – Ивана Филиповић 4-2

Даца – Вања Ивановић 4-2

Јецин млађи брат – Ђорђе Аврамовић 1-4

Јецина млађа сестра – Јелена Јевтић 1-4

Теткица – Катарина Живковић 4-1

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

Марко Ђурић 1. место – архитектура и грађевинарство (Весна Ракоњац)

Андреја Стамболија – 2. место – машинска техника (Силвана Фејзоски)

Оба ученика су се пласирала на Градско такмичење.

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Мали инструментални састав је добио 1. награду на општини Звездара.

Наступ реализовала проф. муз. кул. Наташа Вељковић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Јакшић Иван 8-6                           37           2. место             ПЛАСМАН НА ГРАДСКО

Митрушић Немања  8-5            37           2. место              ПЛАСМАН НА ГРАДСКО

Зец Ела   8-7                                     36           2. место

Поповић Невена  8-7                   36           2. место

Пучијашевић Катарина  8-5    34          3. место

Живановић Немања 8-3             31

Малиновић Матеја 8-2              31

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГРАМАТИКЕ

5. разред

Тофиловић Аница          V 8          Весна Дукић                     19           1.место

Радуловић Лука              V4           Бојана Симоновић         18           2. место

Ђурђевић Алекса           V8           Весна Дукић                     18           2. Место

Перц Милица                 V8               Весна Дукић                   18           2. Место     ПЛАСМАН НА ГРАДСКО

Тодоровић Тамара        V4           Бојана Симоновић         17           2. место

Јевтић Јулијана               V4           Бојана Симоновић         17           2. место

Илић Николина               V4           Бојана Симоновић         17           2. место

______________________________________________________________________________

Балцацановић Мила    V6           Бојана Симоновић         15           3. место

6. разред

Поповић Катарина         VI 5           Мања Вујновић               18           2. место   –  ПЛАСМАН НА ГРАДСКО

Недељковић Јана           VI3         Ивана Перић                    15           3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Раслав Секуловић III2 –  1. место

Милица Бајчетић III7 – ПОХВАЛА  4.место

Јана Недељковић VI3 – ПОХВАЛА  4.место

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Учестовало је :
-од 1.до 4. разреда 41 ученик

-oд 5. до 8. разреда 24 ученика.

Резултати:

–          млађи узраст

1. место

1.Милица Бајчетић III7

2.Раслав Секуловић III2-

2. место

1.Филиповић Ивана IV2

2.Марко Симоновић III2

3.Мина Ђокић II3

4.Душан Бајчетић II7

3. место

1.Софија Батало II5

2.Марија Пуљевић II5

3.Никола Добрић III7

4.Петар Поповић IV7

Бојана Тепавчевић III2

Петровић Филип I4

Јелена Јефтић I4

– средњи узраст

1. место

Јана Недељковић VI3

Јанковић Анђела VI2

2. место

Јефимија Секуловић V4

Јована Коматина V5

Софија Ђукић V5

Јована Ђокић V5

Филип Симовић V7

Душан Пјашовић VI3

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7.разред

Јолић Маријана     7-1     16,5 б.    2. место

8. разред

Рашковић Катарина   8-4      19,5 б.   1. место

Поповић Невена           8-7      18,5 б.    1. место           ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Дукић Душан              8-4         18 б.    2. место

Калуђеровић Анђела  8-1     18 б.    2. место

Мосуровић Милица  8-7       17,5 б.   2. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

5. разред

Теофиловић Аница 5-8 (треће место)

6. разред

Арсовић Лазар 6-7 (прво место)

Јанковић Анђела 6-2 (друго место)

Поповић Катарина 6-5 (друго место)

Бранковић Стефан 6-1 (друго место)

Мосуровић Душан 6-5 (треће место)

Бабић Огњен 6-3 (треће место)

7.разред

Зеленбаба Никола 7-3 (прво место)

Јегдић Лука 7-7 (прво место)

Јевремовић Андреј 7-1 (друго место)

Смоловић Сара 7-1 (друго место)

Јаковљевић Мила 7-2 (друго место)

Хаџијевски Александар 7-4 (треће место)

Васовић Нина 7-6 (треће место)

Поповић Марија 7-7 (треће место)

8. разред

Јакшић Иван 8-6 (прво место)

Марковић Никола 8-5 (прво место)

Војиновић Анђелија 8-3 (прво место)

Крмар Маја 8-7 (прво место)

Марковић Теодора 8-5 (прво место)

Вучковић Марко 8-3 (треће место)

Петровић Анастасија 8-5 (треће место)

Ђурђевић Петар 8-7 (треће место)

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ХЕМИЈЕ

7. разред

Ђурђевић Тамара         7/2    82 поена    2. место

Поповић Марија            7/7    79 поена    3. место

Јегдић Лука                    7/7    75 поена       3. место

Јанковић Немања         7/2    71 поен       3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ MATEMATIKE

3. разред

1. МИЛА МИЛУТИНОВИЋ            МИРЈАНА МЕДИЋ          86           2. место

2. ЈОВАНА ВИТАС                            ГОРДАНА ВРАНИЋ         84           2. место

3. ЂОРЂЕ МАРКОВИЋ                    МИРА ПАВЛОВИЋ          80           2. место

4. АНА СЈЕВЕР                                   ЗОРИЦА ТРИЧКОВИЋ   78           3. место

5. ЈОВАНА ВЛАЧИЋ                       ГОРДАНА ВРАНИЋ         76           3. место

6. МАТИЈА СТАНЧИЋ                   ГОРДАНА ВРАНИЋ         76           3. место

7. МАЈА МАЉКОВИЋ                   МИРА ПАВЛОВИЋ          70           3. место

4. разред

1. ЛАЗАР ПУМПАЛОВИЋ              РУЖИЦА ЧУПКОВИЋ     100         1. место

2. ПЕТАР ПОПОВИЋ                         ЛУЦИЈА ЕРЕМИЈА          100         1. место

3. АЛЕКСАНДАР ДАНИЛОВИЋ  РУЖИЦА ЧУПКОВИЋ     90           1. место

4. УРОШ БУЛАТОВИЋ                     ЛУЦИЈА ЕРЕМИЈА          88           2. место

5. МИЛОШ ЈАКОВЉЕВИЋ             ЛУЦИЈА ЕРЕМИЈА          85           2. место

6. ЈАНКО АРАНЂЕЛОВИЋ            РУЖИЦА ЧУПКОВИЋ     80           2. место

7. РОБЕРТ ЛУКА                                 МИЛЕНА РАТКОВИЋ     78           3. место

8. АНАСТАСИЈА МИТКОВИЋ      ЛУЦИЈА ЕРЕМИЈА          70           3. место

5. разред

1. ЈУЛИЈАНА ЈЕВТИЋ                  СЛАВНА КРСТИЋ             100         1. место

2. ЗАХАРИЈЕ БОШКОВИЋ          САВЕТА БЛАЖИЋ            89           1. место

3. НИКОЛИНА ИЛИЋ                    СЛАВНА КРСТИЋ             86           2. место

4. ФИЛИП СИМОВИЋ                    САВЕТА БЛАЖИЋ            80           2. место

5. КАТАРИНА ПЕЈОВИЋ              САВЕТА БЛАЖИЋ            76           3. место

6. ЈУЛИЈА СТАМБОЛИЈА            СЛАВНА КРСТИЋ             72           3. место

6. разред

1. СТЕФАН БРАНКОВИЋ               МИЉАНА ЈОВАНОВИЋ                70           3. место

7. разред

1. НЕМАЊА ЈАНКОВИЋ                 СЛАВНА КРСТИЋ             95           1. место

2. МИЛА ЈАКОВЉЕВИЋ                 СЛАВНА КРСТИЋ             88           2. место

3. МИХАИЛО ЋУШИЋ ГАГИЋ    ДАНИЈЕЛА ШУРА            86           2. место

4. МИЛАНА КУРИЏА                      ЈЕЛЕНА ИРИЋ                   80           2. место

5. ТОДОР ЂАКОВИЋ                         ЈЕЛЕНА ИРИЋ                   74           3. место

6. ЈЕЛЕНА ПЕТРОВИЋ                    ЈЕЛЕНА ИРИЋ                   72           3. место

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

5. разред

Игњатовић Анастасија  5-3 – 1.место

Јовановић Анђела 5-3 – 1.место

Ђурђевић Алекса 5-8 – 1.место

Величковић Милица 5-5 – 1.место

Величковић Дуња 5-3  – 1.место

Бошковић Захарије 5-3 – 1 .место

Караџић Миљан 5-1 – 1. место

Љубинковић Илија 5-1 – 1.место

Пејовић Катарина 5-7 – 2.место

Јевтић Јулијана 5-4 – 2.место

Поповић Кристина 5-7 -2.место

Свилар Марина 5-5 -2.место

Тодоровић Тамара 5-4 – 2.место

Симеуновић Милица 5-3 – 2.место

Златић Анђела 5-7 – 2.место

Арнаутовић Јован 5-3 – 3.место

6. разред

Недељковић Н. Јана – 1.место

Јовановић Филип 6-4 – 1.место

Врачар Катарина 6-2 – 2.место

Станоев Немања 6-7– 2.место

Бранковић Стефан 6-1– 2.место

Јанковић Анђела 6-2 – 2.место

Недељковић Д .Јана – 2.место

Огњеновић Невена 6-7 – 2.место

Митић Ксенија 6-3 – 2 . место

Поповић Катарина 6-5 – 2.место

Лазовић Лола 6-3 – 3.место

Миладиновић Егор 6-7 – 3.место

Параушић Марија 6-6 – 3.место

7. разред

Хаџијевски Александар 7-4 – 1.место

Ђурђевић Тамара 7-2 – 2.место

Јолић Маријана 7-1 – 2.место

Куриџа Милана 7-6 -2. место

Васовић Нина 7-6 – 2. место

Бодрожић Анђела 7-5 – 2 .место

Мијатовић Наталија 7-7 – 2.место

Ђурђевић Јелена 7-6 – 2 . место

8. разред

Марковић Никола 8-5 -3.место

Матовић Тамара 8-7 – 3. место

НАГРАЂЕНЕ КАРИКАТУРЕ – ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Арсовић Лазар   6-7

Ђурђевић Алекса   5-8

Детаљније

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. разред

Жељана Ђокић   7-5     17 б.   2. место

Јолић Маријана   7-1    14,5 б.   3. место

Парушева Бојана   7-5   14,5 б.   3. место

Бодрожић Анђела   7-5   13 б.

Стојановић Јована   7-3   11,5

Јовановић Сара   7-5   11,5

Петровић Ненад   7-1   10,5

8. разред

Рашковић Катарина   8-4      19 б.   1. место

Поповић Невена   8-7      18,5 б.    1. место

Дукић Душан   8-4         18 б.    2. место

Мосуровић Милица  8-7       17 б.   2. место

Калуђеровић Анђела     8-1        15,5 б.    3. место

Милићевић Данило   8-6      14,5 б.   3. место

Нинић Виктор   8-4         11,5 б.

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

8. разред

Лукач Алекса  8-5        62 б.     2. место

Ђурђевић Петар  8-7         53 б.   3. место

Јанковић Алекса    8-6     49 б.   3. место

7. разред

Нешковић Ђорђе   7-3          33 б.     похвала

6. разред

Бранковић Стефан   6-1      76 б.   2. место

Ћирић Војин          45 б.    3. место

Јаковљевић Небојша        42 б. похвала

ХЕМИЈА

На Општинско такмичење пласирали су се:

7. разред

Јанковић Немања     7-2

Јегдић Лука      7-7

Ђурђевић Тамара     7-2

Поповић Марија     7-7

Хаџиевски Александар   7-4

8. разред

Марковић Никола    8-5

ИСТОРИЈА

На Општинско такмичење пласирали су се:

5. разред

Бошковић Захарије 5-7         57 поена

Тофиловић Аница 5-8           56

Бодрожић Петар 5-7            54

Гмитровић Алекса  5-3        54

Николић Јелена 5-5             49

Челебић Василије 5-1         49

Карапанџа Ања 5-3             48

Смолчић Анђела 5-4          48

6. разред

Јанковић Анђела 6-2             69 поена

Поповић Катарина 6-5         62

Арсовић Лазар 6-7                60

Бабић Огњен 6-3                   60

Мосуровић Душан  6-5        59

Апостоловић Данило 6-5    58

Бранковић Стефан 6-1         58

Милановић Јелена 6-4        58

 7. разред

Поповић Марија 7-7               80 поена

Јегдић Лука   7-7                      78

Зеленбаба Никола 7-3                   76

Васовић Нина      7-6                      72

Јевремовић Андреј 7-1           72

Смоловић Сара   7-1               71

Хаџијевски Александар  7-4   66

Јаковљевић Мила      7-2               65

8. разред

Марковић Никола 8-5        84 поена

Марковић Теодора 8-5      83

Вучковић Марко 8-3           81

Петровић Анастасија 8-5   80

Иван Јакшић 8-6      79

Војиновић Анђелија  8-3   78

Ђурђевић Петар   8-7     76

Крмар Маја     8-7      71

СРПСКИ ЈЕЗИК

На Општинско такмичење пласирали су се:

5. разред

Тодоровић Тамара        5-4

Јевтић Јулијана             5-4

Тофиловић Аница          5-8

Илић Николина               5-4

Ђурђевић Алекса           5-8

Радуловић Лука              5-4

Павловић Катарина       5-1

Балцацановић Мила    5-6

Перц Милица                   5-2

Поповић Анђела            5-8

Стамболија Јулија         5-8

Јаковљевић Нина           5-6

6. разред

Недељковић Јана           6-3

Поповић Катарина         6-5

Поповић Агелина           6-3

Тадић Јована                    6-4

Никић Невена                  6-3

Јовановић Филип           6-4

Јанковић Анђела            6-2

Андрић Јана                      6-3

Илић Ана                            6-7

7. разред

Сеничић Гордана           7-2

Станчић Ана                      7-2

Ковачевић Соња             7-1

Хаџиевски Александар               7-4

Јовановић Сара               7-5

Јегдић Лука                       7-7

8. разред

Мијатовић Ања               8-2

Илић Стефан                    8-1

Калуђеровић Анђела   8-1

Ћеранић Тамара             8-4

Рашковић Катарина      8-4

Ђокић Милица                                8-1

Павловић Мина              8-1

Антанасијевић Анђела                8-6

МАТЕМАТИКА

На Општинско такмичење пласирали су се:

3. разред

Бојана Теповчевић   3-2

Јована Влачић   3-2

Вукашин Пековић   3-2

Ђорђе Миленовић   3-2

Јована Витас   3-2

Марко Крсмановић   3-2

Михајло Милићевић   3-2

Матија Станчић   3-2

Маја Маљковић   3-3

Андреа Славица   3-3

Ђорђе Марковић   3-3

Ана Сјевер   3-4

Данило Иванишевић   3-4

Јелена Тодоровић   3-4

Мила Милутиновић   3-5

Тамара Живановић   3-6

Александар Марковић   3-6

Милица Бојчетић   3-6

4. разред

Марко Зорица   4-2

Роберт Лука   4-3

Лазар Лазовић   4-3

Марко Миливојевић   4-3

Борис Грујак   4-3

Матеја Рњак   4-4

Ивана Јегдић   4-4

Марија Ћирић   4-4

Софија Секулић   4-4

Александар Даниловић   4-5

Јанко Аранђеловић   4-5

Лазар Пумпаловић   4-5

Павле Маринковић   4-5

Александар Марковић   4-5

Урош Булатовић   4-7

Петар Половић   4-7

Дарко Николић   4-7

Анастасија Митковић   4-7

Милош Јаковљевић   4-7

5. разред

Илић Николина  – 100 бодова

Јевтић Јулијана   – 100 бодова

Јовановић Анђела  – 90 бодова

Ђурић Михаило – 80 бодова

Бошковић Захарије  – 80 бодова

Свилар Марина  – 80 бодова

Стојановић Дуња  – 70 бодова

Пејовић Катарина  – 60 бодова

Карапанџа Ања  – 60 бодова

Стамболија Јулија

Симовић Филип

6.разред

Матија Вуковић  –  81 бод

Михајло Коцић  –  72 бода

Стефан Бранковић –  70 бодова

Небојша Јаковљевић –  60 бодова

Филип Јовановић – 50 бодова

Павле Костић – 50 бодова

Милица Нинковић – 50 бодова

Бабић Огњен

Никић Невена

Ћирић Војин

Андријашевић Василије

7. разред

Јанковић Немања – 100 бодова

Нешковић Ђорђе  – 100 бодова

Петровић Јелена – 100 бодова

Куриџа Милана  – 100 бодова

Ћушић Гагић Михаило – 95 бодова

Јегдић Лука – 90 бодова

Јевремовић Андреј  – 90 бодова

Петровић Марта  – 80 бодова

Филиповић Аљоша – 80 бодова

Ђурђевић Тамара – 75 бодова

Јаковљевић Мила – 70 бодова

Ђаковић Тодор – 60 бодова

Срећковић Стефан – 60 бодовa

8. разред

Матовић Тамара  – 60 бодова

Марковић Никола  – 60 бодова

Валић Невена  – 60 бодова

Рашковић Катарина – 50  бодова

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

На Општинско такмичење пласирали су се:

Антанасијевић Анђела   8-6

Калуђеровић Анђела   8-1

Алексић Нинослава   8-1

Мијатовић Ања    8-2

Касић Мартина   8-2

Милићевић Данило   8-6

БИОЛОГИЈА

На Општинско такмичење пласирали су се:

5. разред

Величковић Милица   5-5

Јовановић Анђела   5-3

Пејовић Катарина   5-7

Ђурђевић Алекса   5-8

Симеуновић Милица   5-3

Величковић Дуња   5-3

Јевтић Јулијана   5-4

Бошковић Захарије   5-3

Поповић Кристина   5-3

Љубинковић Илија   5-1

Златић Анђела   5-7

Игњатовић Анастасија   5-3

Караџић Миљан   5-1

Свилар Марина   5-5

Арнаутовић Јован   5-3

Тодоровић Тамара   5-4

6. разред

Јовановић Филип   6-4

Врачар Катарина   6-2

Бранковић Стефан   6-1

Поповић Катарина   6-5

Недељковић Јана   6-1

Бакаић Андријана   6-3

Лазовић Лола   6-3

Огњеновић Невена   6-7

Станоев Немања   6-7

Недељковић Јана   6-3

Параушић Марија   6-6

Миладиновић Егор   6-7

Јанковић Анђела   6-2

Митић Ксенија   6-3

7. разред

Ђурђевић Јелена   7-6

Хаџиевски Александар   7-4

Куриџа Милана   7-6

Мијатовић Наталија   7-7

Симић Тадија   7-3

Ђурђевић Тамара   7-2

Бодрожић Анђела   7-5

Стојановић Јована   7-3

Васовић Нина   7-6

Томашевић Николина   7-3

Челић Мирјана   7-2

Јукић Катарина   7-6

Јолић Маријана   7-1

Милојковић Ђорђе   7-1

8. разред

Марковић Теодора   8-5

Матовић Тамара   8-7

Ђурђевић Петар   8-7

Поповић Невена   8-7

Бабић Јелена   8-5

Марковић Никола   8-5

Војиновић Анђелија   8-3

Мосуровић Милица   8-7

Јорданов Марко   8-5

Јањић Милица   8-3

Крмар Маја   8-7

Калуђеровић Анђела   8-1

Еић Стефан   8-1

Илић Стефан   8-1

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

На Општинско такмичење пласирали су се:

7. разред

Јолић Маријанa   7-1            14 б.

Бодрожић Анђела   7-5      12 б.

Стојановић Јована   7-3      12 б.

Јовановић Сара   7-5             12 б.

Парушева Бојана   7-5         11 б.

Петровић Ненад   7-1          11 б.

Ђокић Жељана   7-5            11 б.

8. разред

Поповић Невeна   8-7             17 б.

Рашковић Катарина   8-4      17 б.

Калуђеровић Анђела   8-1   13 б.

Дукић Душан   8-4                   12 б.

Мосуровић Милица   8-7      12 б.

Милићевић Данило   8-6       11 б.

Нинић Виктор   8-4                   10 б.

 

Advertisements

3 Comments

Оставите одговор

Попуните детаље испод или притисните на иконицу да бисте се пријавили:

WordPress.com лого

Коментаришет користећи свој WordPress.com налог. Одјавите се / Промени )

Слика на Твитеру

Коментаришет користећи свој Twitter налог. Одјавите се / Промени )

Фејсбукова фотографија

Коментаришет користећи свој Facebook налог. Одјавите се / Промени )

Google+ photo

Коментаришет користећи свој Google+ налог. Одјавите се / Промени )

Повезивање са %s