ТАКМИЧЕЊЕ 2015-2016.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  • Александар Даниловић 7-5, 1. место

Наставник: Никола Топаловић

Честитамо!


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

  • Тамара Тодоровић 8-4, 2. место
  • Јулијана Јевтић 8-4, 3. место
  • Николина Илић 8-4, 3. место

Наставник: Бојана Симоновић

Честитамо!


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Маја Маљковић 6 – 3, 2. место, наставник Драгослава Јекић

Честитамо!


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

  • Алекса Ђурђевић 8-8, похвала
  • Александар Даниловић 7-5, похвала
  • Ана Дамњановић 7-3, похвала

Честитамо!

 


16. фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда

Меморијал „Драгослав Симић“

  • Марко Симоновић, 1. место
  • Раслав Секуловић, 1. место
  • Милица Бајчетић, 1. место

Драмска секција, Ивана Перић

 


ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  • Немања Недић 6-1, 3. место
  • Маја Маљковић, 6-3, 3. место
  • Александар Даниловић 7-5, 2. место – пласман на републичко

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Маја Маљковић 6 – 3, 2. место, пласман на републичко
  • Исидора Јевремовић 6- 6, 3. место
  • Јулијана Јевтић 8 – 4, похвала

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Ученик Раз. Наставник место
Никола Рацић 5-9 Јелена Стефановић прво
Теодора Басалић 5-1 Јелена Стефановић друго
Иван Јовановић 5-1 Јелена Стефановић друго
Ива Пејовић 5-1 Јелена Стефановић друго
Ана Гојковић 5-2 Маријана Товаровић друго
Нађа Васиљевић 5-1 Јелена Стефановић треће
Милица Гојковић 5-2 Маријана Товаровић треће
Ирена Савић 6-8 Ирена Даниловић прво
Немања Недић 6-1 Ирена Даниловић прво
Никола Мишковић 6-8 Ирена Даниловић друго
Андреј Сладић Пријић 6-5 Јелена Стефановић друго
Јована Витас 6-2 Ирена Даниловић треће
Бојана Тепавчевић 6-2 Ирена Даниловић треће
Стефан Бабић 6-1 Ирена Даниловић треће
Александар Даниловић 7-5 Јелена Стефановић прво, пласман на републичко
Ана Дамњановић 7-3 Јелена Стефановић прво, пласман на републичко
Анастасија Митковић 7-7 Јелена Стефановић друго
Лазар Пумпаловић 7-5 Јелена Стефановић друго
Михајло Стаменковић 7-7 Јелена Стефановић друго
Тамара Мирковић 7-1 Маријана Товаровић друго
Лазар Лазовић 7-3 Јелена Стефановић треће
Алекса Ђурђевић 8-8 Ирена Даниловић прво, пласман на републичко
Милица Живановић 8-7 Ирена Даниловић друго
Кристина Поповић 8-7 Ирена Даниловић друго
Дуња Величковић 8-3 Ирена Даниловић друго
Јулијана Јевтић 8-4 Маријана Товаровић друго
Милица Величковић 8-5 Ирена Даниловић треће
Анђела Јовановић 8-3 Ирена Даниловић треће

ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!

АКТИВ НАСТАВНИКА БИОЛОГИЈЕ 

 


ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

– 8. РАЗРЕД

  • Тамара Тодоровић 8 – 4, 3. место, наставник Ана Рељић

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

– 8. РАЗРЕД

  • Алекса Ђурђевић 8 – 8, 2. место, наставник Нада Стоиљковић

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

МЛАЂИ УЗРАСТ

  • Миленовић Немања 4 – 8, 1. место, пласман на републичко

1


ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Седми разред

– Ана Дамњановић, 2. место – пласман на републичко

– Мина Илић, 2. место – пласман на републичко

– Анастасија Митковић, 2. место – пласман на републичко

– Софија Секулић, 2. место – пласман на републичко

– Ивана Јегдић, 2. место

– Марта Јовановић, 2. место

Осми разред

– Захарије Бошковић, 1. место – пласман на републичко

– Николина Илић, 1. место – пласман на републичко

– Милица Величковић, 1. место – пласман на републичко

– Јулијана Јевтић, 1. место – пласман на републичко

– Тамара Тодоровић, 1. место – пласман на републичко

– Милана Спасић, 2. место

– Јасна Божовић, 3. место


ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГРАМАТИКЕ

Пети разред

– Лазар Станић, 2. место

– Ана Гојковић, 2. место

Шести разред

– Немања Недић, 2. место

– Ана Сјевер, 3. место

Осми разред

– Николина Илић, 2. место

– Тамара Тодоровић, 2. место

 


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГРАМАТИКЕ

Пети разред

– Ива Пејовић, 2. место

– Лазар Станић, 2. место

– Мина Ђокић, 3. место

– Ана Гојковић, 3. место

Шести разред

– Јелена Тодоровић, 2. место

– Ана Сјевер, 2. место

– Ирена Савић, 2. место

– Немања Недић, 2. место

– Тамара Тривић, 3. место

Седми разред

– Александар Даниловић, 3. место

– Анђела Марковски, 3. место

– Јована Стевић, 3. место

Осми разред

– Јасна Божовић, 1. место

– Јулијана Јевтић, 1. место

– Тамара Тодоровић, 1. место

– Катарина Пејовић, 2. место

 


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

МЛАЂИ УЗРАСТ

  • Миленовић Немања 4 – 8, 1. место

СРЕДЊИ УЗРАСТ

  • Секуловић Раслав 6 – 2, 1. место
  • Симоновић Марко 6 – 2, похвала

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Седми разред
– Ана Дамњановић, 1. место
– Мина Илић, 1. место
– Анастасија Митковић, 2. место
– Ивана Јегдић, 2. место
– Марта Јовановић, 2. место
– Софија Секулић, 3. место

Осми разред
– Захарије Бошковић, 1. место
– Милица Величковић, 1. место
– Милана Спасић, 1. место
– Тамара Тодоровић, 2. место
– Јасна Божовић, 2. место
– Анђела Смолчић, 2. место
– Филип Симовић, 2. место
– Анђелија Илић, 2. место
– Јефимија Секуловић, 3. место


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Седми разред

  • Митковић Анастасија 7 – 7, 2. место, наставник Гордана Миљушевић
  • Ристић Стеван 7 – 5, 2. место, наставник Гордана Миљушевић
  • Голијанин Вук 7 – 1, 3. место, наставник Сања Стојановић
  • Николић Дарко 7 – 7, 3. место, наставник Гордана Миљушевић
  • Стаменковић Борис 7 – 7, 3. место, наставник Гордана Миљушевић

Осми разред

  • Илић Николина 8 – 4, 2. место, наставник Сања Стојановић
  • Тодоровић Тамара 8 – 4,  2. место, наставник Сања Стојановић
  • Перц Милица 8 – 2,   2. место, наставник Бранислава Игњатовић
  • Величковић Милица 8 – 5, 2. место, наставник Гордана Миљушевић
  • Павловић Катарина 8 – 1, 3. место, наставник Гордана Миљушевић
  • Симовић Филип 8 – 7, 3. место, наставник Сања Стојановић
  • Карапанџа Ања 8 – 3, 3. место, наставник Гордана Миљушевић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Шести разред

  • Јевремовић Исидора 6 – 6, 1. место
  • Маљковић Маја 6 – 3,  2. место
  • Павловић Милица 6 – 6, 3. место
  • Крунић Милица 6 – 3, 3. место
  • Живановић Тамара 6 – 6,  3. место
  • Недић Немања 6 – 1,  3. место, наставник Драгослава Јекић

Осми разред

  • Јевтић Јулијана 8 – 4, 2. место, наставник Ивана Јоновић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

– 8. РАЗРЕД

  • Алекса Ђурђевић 8 – 8 , 1. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

– 8. РАЗРЕД

  • Тамара Тодоровић 8 – 4, 2. место
  • Алекса Ђурђрвић 8 – 8, 2. место
  • Алекса Гмитровић  8 – 3, 2. место
  • Марко Дрндаревић 8 – 5, 3. место
  • Младен Поповић 8 – 7, 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

  • Мариновић Павле  7 – 5, 1. местo, наставник Биљана Радић
  • Стаменковић Михајло  7 – 7, 2. место, наставник Александар Вијатов
  • Стаменковић Борис 7 – 7, 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

(пласман на Градско такмичење)

Четврти разред

  • Станко Аранђеловић 4 – 3, 1. место
  • Матија Чикић 4 – 3, 1. место
  • Филип Гојковић 4 – 1, 1. место
  • Павле Кенић 4 – 3, 1. место
  • Ива Керечки 4 – 3, 1. место
  • Јелена Јевтић 4 – 4, 2. место

Пети разред

  • Ана Гојковић 5 – 2, 2. место
  • Лазар Станић 5 – 9, 2. место
  • Дамјан Илић 5 – 9, 3. место
  • Милош Киселички 5 – 7,  3. место

Шести разред

  • Немања Недић 6 – 1, 3. место
  • Јована Витас 6 – 2, 3. место
  • Маја Маљковић 6 – 3, 3. место

Седми разред

  • Александар Даниловић 7 – 5, 3. место
  • Лазар Пумпаловић 7 – 5, 3. место

Осми разред

  • Захарије Бошковић 8 – 3,  1. место
  • Јулијана Јевтић 8 – 4,  3. место
  • Николина Илић 8 – 4, 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

(пласман на Градско такмичење)

Шести разред

* Недић Немања VI-1, друго место
* Маљковић Маја VI-3, друго место
* Живановић Тамара VI-6, треће место
* Крунић Милица VI-3, треће место
* Марковић Ђорђе VI-3, треће место
Седми разред

* Даниловић Александар VII-5, прво место
* Зорица Марко VII-2, прво место
* Филиповић Ивана VII-2, прво место
* Аранђеловић Јанко VII-5, друго место

Осми разред

* Бошковић Захарије VIII-3, треће место
* Пејовић Катарина VIII-7, треће место
* Игњатовић Анастасија VIII-3, треће место
* Павловић Катарина VIII-1, треће место
* Симовић Филип VIII-7, треће место



ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ТЕСЛА ИНФО КУП“

Тим 1: Никола Букилић 8 – 4 и Димитрије Трипковић 7 – 4

Тим 2: Душан Несторовић 8 – 4 и Илија Милосављевић 8 – 4 – пласман на регионално такмичење


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА

(пласман на Градско такмичење)

  • Петар Трумпић 6 – 5,
  • Иван Петровић 6 – 5,
  • Мина Ђокић 5 – 3.

ТАКМИЧЕЊЕ „ДАБАР“

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености за ученике основних и средњих школа, под називом “Дабар”, одржано је у суботу, 20. фебруара 2016.

Све похвале и честитке за наше ученике који су освојили бронзане медаље:

– Лазар Пумпаловић 7-5

– Јулијана Јевтић 8-4

– Тамара Тодоровић 8-4

– Милица Вукосављевић 8-5

Више информација о такмичењу можете видети на сајту http://dabar.edu.rs/


ЛИНГВИСТИЧКА СЕКЦИЈА

11.фебруара на Филолошком факултету у Београду члановима Лингвистичке секције наше школе и наставницама Сандри Ристивојевић и Весни Дукић додељене су дипломе за освојено друго место на Републичком такмичењу у организацији Друштва за српски језик и Министарства просвете.


НАГРАЂЕНИ ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ

Награде на традиционалном ликовном и литерарном конкурсу Библиотеке „Вук Караџић“ и Пријатеља деце Звездаре су освојиле:

  • Мина Јовандић 5 – 2     1. место за литерарни рад
  • Мина Ђокић  5 – 3         3. место за литерарни рад

 


ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА 2015/16

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ЗВЕЗДАРА

СТАРИЈИ ОСНОВНОШКОЛСКИ УЗРАСТ

  1. награда:

„Колико се дуго чекају они који никада не дођу“

Јефимија Секуловић, VІІІ4  (Ментор: Бојана Симоновић)


ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА 2015/16

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ЗВЕЗДАРА

МЛАЂИ ОСНОВНОШКОЛСКИ УЗРАСТ

  1. награда:

„Дрво шљиве“ – Хана Маруф, ІV4  (Ментор: Момира Матић)

СТАРИЈИ ОСНОВНОШКОЛСКИ УЗРАСТ

  1. награда:

„Колико се дуго чекају они који никада не дођу“

Јефимија Секуловић, VІІІ4  (Ментор: Бојана Симоновић)


ОПШТИНСКО ВАТРОГАСНО КВИЗ ТАКМИЧЕЊЕ 2015.

Женска екипа у саставу Ковачевић Миа 3-1, Драча Ирис 3-1, Јовановић Ива 3-5 и Крунић Јелена 3-3 освојиле су прво место на општинском квалификационом квиз такмичењу „Покажи шта знаш из области заштите од пожара 2015“.

Мушка екипа у саставу Ивановски Сергеј 3-1, Маринковић Ршум 3-1, Крстић Андрија 3-3 и Ђорђевић Милош 3-7 освојила је друго место.

Екипу организује и води учитељица Соња Савић.


ЛИКОВНИ КОНКУРС – „ВАСКРС“

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  • Милица Павловић 5-4, 1. место

ЛИКОВНИ КОНКУРС – „МОЈА ПОРОДИЦА“

Поводом дечје недеље у организацији „Пријатељи деце Звездара“, организован је ликовни конкурс на тему

„ Моја породица“.

Ученици I-8, Митри Михајловић, учитељице Милице Бошковић, уручена је диполома за 3. награду .


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОДБОЈЦИ

  • ДРУГО МЕСТО
  1. Ивана Недељковић 7-2
  2. Дуња Антић 7-2
  3. Уна Сандић 8-6
  4. Иванела Рајовић 7-6
  5. Милица Лазић 7-6
  6. Мина Лазаревић 7-6
  7. Милица Живановић 8-7
  8. Тара Ердељац 7-5
  9. Теодора Лукач 8-3
  10. Милица Глишић 7-5
  11. Кристина Поповић 8-7

Наставник: Тамара Вучковић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ

  • ДРУГО МЕСТО, 5. и 6. разред – дечаци
  1. Андрија Матовић 6-2
  2. Матија Милићевић 6-4
  3. Страхиња Ћулафић 6-2
  4. Марко Дмитрић 6-4
  5. Алекса Петровић 5-6
  6. Петар Симоновић 5-8
  7. Марко Мишев 5-4
  8. Томисалв Баљошевић 5-4
  9. Јован Мирковић 6-3
  10. Вукашин Ристић 6-4
  • ДРУГО МЕСТО, 5. и 6. разред – девојчице
  1. Нађа Бугарић 5-7
  2. Александра Зечевић 5-7
  3. Ања Стефановић 5-7
  4. Марија Кузмановић 6-2
  5. Јована Марковић 6-2
  6. Сара Обрадовић 6-4
  7. Татјана Вукићевић 6-6
  8. Саља Глишић 6-6
  9. Тијана Војводић 6-8
  10. Катарина Војводић 4-6
  11. Марија Секулић 5-8
  • ТРЕЋЕ МЕСТО – 7. и 8. разред – девојчице
  1. Дуња Антић 7-2
  2. Сандра Анђелковић 7-2
  3. Јована Јанковић 7-2
  4. Јована Кијановић 7-2
  5. Софија Секулић 7-4
  6. Марија Ћирић 7-4
  7. Анастасија Дончић 7-6
  8. Ивана Максић 7-6
  9. Николина Илић 8-4
  10. Анастасиа Пењов 8-4
  11. Уна Сандић 8-6

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ

  1. Анђела Марковски 7-2 – ПРВО МЕСТО у дисциплини трчање на 300м за девојчице у категорији 7. и 8. разред
  2. Сања Глишић 6-6 – ПРВО МЕСТО у дисциплини трчање на 100м за девојчице у категорији 5. и 6. разред
  3. Милићевић Нето Никола 8-2 – ПРВО МЕСТО у дисциплини трчање на 800м за дечаке у категорији 7. и 8. разред
  4. Филип Максимовић 7-6, Јован Николић 8-6, Лазар Угрешић 8-1, Захарије Бошковић 8-3 – ПРВО МЕСТО у дисциплини трчање на 100м штафет у категорији 7. и 8. разред
  5. Невена Пурић 6-3 – ПРВО МЕСТО у дисциплини скок у даљ у категорији 5. и 6. разред

 

ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У МАЛОМ ФУДБАЛУ

  • ТРЕЋЕ МЕСТО – девојчице 7. и 8. разред
  1. Анастасиа Пењов 8-4
  2. Илић Николина 8-4
  3. Уна Сандић 8-6
  4. Ана Тимотијевић 8-6
  5. Андреа Николић 8-6
  6. Иванела Рајовић 7-6
  7. Милица Лазић 7-6
  8. Ивана Недељковић 7-2
  9. Дуња Антић 7-2
  10. Сандра Анђелковић 7-2
  11. Сузана Станимировић 7-6
  12. Марта Стојановић 6-8

ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У МАЛОМ ФУДБАЛУ

  • ПРВО МЕСТО – дечаци 5. и 6. разред
  1. Богдан Мојсиловић 5-6
  2. Лука Мијушковић 5-6
  3. Игор Иванчевић 6-8
  4. Ђорђе Петровић 6-5
  5. Јован Галић 6-5
  6. Алекса Ракић 6-1
  7. Алекса Маријановић 5-5
  8. Павле Гријаковић 6-4
  9. Урош Петковић 5-7
  10. Андрија Нинић 5-7
  11. Лука Раденовић 6-6

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РУКОМЕТУ – ПРВО МЕСТО

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РУКОМЕТУ – ПРВО МЕСТО

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У РУКОМЕТУ – ПРВО МЕСТО

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У РУКОМЕТУ – СЕДМО МЕСТО

  • дечаци, 7. и 8. разред
  1. Немања Илић 8-7
  2. Огњен Гаћеша 8-8
  3. Никола Вујичић 7-2
  4. Петар Бодражић 8-7
  5. Мирко Баћановић 7-6
  6. Милан Стојановић 8-5
  7. Михајло Ђорић 8-3
  8. Вукашин Цупара 8-5
  9. Василије Лаовски 8-6
  10. Лазар Стојановић 8-4
  11. Никола Цветковић 7-4
  12. Душан Османовић 7-4

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ „МОЈ БУКВАР“ – КОНКУРС ПРИЈАТЕЉА ДЕЦЕ ЗВЕЗДАРЕ

-појединачно

  • Буквић Марија 1-4, 1. место
  • Васић Огњен 1-4, 2. место
  • Љубинковић Милица, Јанковић Мила 1-8, 3. место

-групно

  • одељење 1 – 5, 2. место
  • Пријић Сладић Сара, Бркушанин Маша, Стојановић Лазар 1-4, 3. место
Advertisements