РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2017/18.

ЧЕСТИТАМО!

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

  • Немања Недић VIII-1 прво место

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

  • Маја Маљковић VIII-3  друго место

 

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  • Маја Маљковић VIII-3  прво место
  • Јеврем Димитријевић VII-3  треће место

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  • Милица Крунић 8-3, 2. место (Мирјана Дамљановић)

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

  • Маја Маљковић 8-3, 2. место
  • Данило Иванишевић 8-4, 3. место

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ 

  • Маја Маљковић 8-3, 3. место

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Маја Маљковић 8-3,   1. место (Јекић Драгослава)
  • Филип Гојковић 6-5, 1. место (100 поена)  (Јекић Драгослава)

 

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА 

  • Филип Гојковић 6-5  (100 поена), 1. место

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

  • Маја Маљковић VIII-3,   1. место
  • Немања Недић VIII-1, 1. место

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

7. разред

  • Мина Ђокић VII-3  прво место
  • Ива Пејовић VII-1  прво место
  • Јеврем Димитријевић VII-3  треће место
  • Мила Јевтић VII-5    треће место

8. разред

  • Мила Милутиновић VIII-5 друго место
  • Маја Маљковић VIII-3  треће место
  • Немања Недић VIII-1 треће место
  • Петар Трумпић VIII-5 треће место

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

ПЕТИ РАЗРЕД

  • Каја Иванишевић (Весна Дукић) ——————————–  17 бодова
  • Миа Ковачевић (Јована Лучић) ———————————   17 бодова
  • Мина Ивановић (Весна Дукић) ———————————-  16 бодова

 

СЕДМИ РАЗРЕД

  • Мина Ђокић (Јелена Глишић) ————————————- 20 бодова
  • Ива Пејовић (Јелена Глишић) ————————————- 19 бодова
  •  Ана Гојковић (Бојана Симоновић) —————————— 19 бодова
  • Лазар Станић (Милан Новаковић) ——————————-  17 бодова

 

ОСМИ РАЗРЕД

  • Немања Недић (Данијела Живковић) —————————- 20 бодова
  • Јована Витас (Сандра Ристивојевић) —————————20 бодова
  • Ирена Савић (Марија Џекулић) ———————————– 19 бодова
  • Маја Маљковић (Јована Лучић) ———————————-  19 бодова
  • Милица Крунић (Јована Лучић) ———————————18 бодова
  • Никола Мишковић (Марија Џекулић) ————————16 бодова
  • Тамара Тривић (Сандра Ристивојевић) ———————— 16 бодова

 

ГРАДСКО   ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

  • Немања Недић –  8/1, 1. место
  • Марија Ракић  – 7/5,  2. место       II
  • Виктор Михајловић  – 7/3 , 2. место
  • Јована Стојковић – 7/9 , 2. место
  • Стефан Нушић – 8/1, 2. место
  • Петар Игњатовић –  8/5, 2. место
  • Јеврем Димитријевић – 7/3, 3. место
  • Лазар Станић  –  7/9, 3. место
  • Јована Мркаић –  7/5, 3. место
  • Андреј Донев – 8/7, 3. место

 

ГРАДСКО   ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Пети разред

1.Урош Јанићијевић – 5/2- 2. место – Јелица Кошевић

2.Филип Срдић – 5/5- 3.место- Јелена Стефановић

3.Павле Ђурђевић – 5/7- 3. место- Јелена Стефановић

4.Катарина Ралевић – 5/6- 3.место- Јелица Кошевић

5.Мина Ивановић – 5/2- 3. место- Јелица Кошевић

 

Шести разред

1.Лалић Александар – 6/4- 2. место –Јелица Кошевић

2.Керечки Ива – 6/3- 2.место- Ирена Даниловић

3.Миладиновић Тијана – 6/5- 2.место-Ирена Даниловић

4.Беновић Ивана – 6/2- 2.место –Јелица Кошевић

5.Нешовић Марко – 6/5- 3.место-Ирена Даниловић

6.Мијаиловић Катарина – 6/7- 3.место –Ирена Даниловић

 

Седми разред

1.Гојковић Ана – 7/2- 1. место – Александра Арсенијевић

2.Дамјан Илић – 7/9 – 2. место –Јелена Стефановић

 

Осми разред

1.Савић Ирена – 8/8- 2. место – Ирена Даниловић

2.Недић Немања- 8/1- 3.место- Ирена Даниловић

Актив биолога

 

ГРАДСКО   ТАКМИЧЕЊЕ  СОЛО  ПЕВАЧА  У  ОКВИРУ  ДЕМУС-А

ДЕЧИЈИ  КУЛТУРНИ  ЦЕНТАР

Дана  22. 03.2018. године  одржано  је  градско  такмичење  соло  певача, жанр  народна  песма  домаћа  и  страна  на  коме  је ОШ „Павле  Савић“  представила  ученица  Марта  Мацут  III/3 , песмом  из  Македоније „Рум, дум, дум“. Ученица  је  оцењена  ПРВИМ  МЕСТОМ  ( 96  поена).

Дана  27.03.2018. године  одржано  је  градско  такмичење  соло  певача, жанр дечија  забавна  песма  на  коме  су  ОШ „Павле  Савић“  представила  три  ученика:

  1. Јелена Бошковић  I/2, песма  „Пекарчић“, ДРУГО  МЕСТО (89  ПОЕНА ),
  2. Стефан Димић IV/3, песма  „Машта“, ПРВО  МЕСТО (90 ПОЕНА ),
  3. Петар Аничић V/7, песма „Beauty  and  the  Beast“, ПРВО  МЕСТО (99 ПОЕНА ).

 

Све  наведене  ученике  је  припремила  и реализовала   дечије  наступе  професор  музичке  културе  и  корепетитор  Наташа  Вељковић.

Жири  који  је  оцењивао, био  је  у  следећем  саставу:

  1. Снежана Деспотовић, професор  музике  и  диригент Дечијег  хора  РТС-а
  2. Анета Илић, професор  соло  певања  Факултета  музичке  уметности
  3. Весна Вељковић, професор музике  и  композитор
  4. Зоран Николић, професор  на  Факултету  музичке  уметности
  5. Мирјана Миличић  Прокић, професор  музике  и  музички  уредник ДЕМУС-а

ОРГАНИЗАТОРИ  СУ ДЕЧИЈИ  КУЛТУРНИ  ЦЕНТАР  И  ПРИЈАТЕЉИ  ДЕЦЕ  БЕОГРАДА

ПОКРОВИТЕЉ  ГРАД  БЕОГРАД

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  • Милица Панчић 8-4, 2. место (Данијела Стојановић)
  • Милица Крунић 8-3, 2. место (Мирјана Дамљановић)
  • Ирена Савић 8-8, 2. место (Славица Цветковић)

Ученице су се пласирале на републичко такмичење које ће бити одржано 13.5.2018. године у Ћуприји.

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Маја Маљковић 8-3,   1. место (Јекић Драгослава)
  • Филип Гојковић 6-5, 1. место  (Јекић Драгослава)
  • Немања Недић 8-1, 3. место (Јекић Драгослава)
  • Ана Гојковић 7-2, 3. место  ( Јоновић Ивана)
  • Марко Нешовић6-5, 3. место (Драгослава Јекић)

Актив наставника физике

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА 

  • Филип Гојковић 6-5 (95 поена), 1. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

СЕДМИ РАЗРЕД

1.Димитрије Марковић (Бојана Симоновић) ————– 15 бодова, I место

2.Маја Поповић (Сандра Ристивојевић) ——————— 15 бодова,  I место

3.Јована Мркајић (Јелена Глишић ) ————————–  14 бодова, II место

4.Милица Гојковић (Бојана Симоновић) ——————-   14 бодова, II место

5.Мина Јовандић (Бојана Симоновић) ———————–  13 бодова, II место

6.Јелена Поповић (Сандра Ристивојевић)——————- 13 бодова, II место

7.Марија Секулић (Сандра Ристивојевић) ——————  11 бодова, III место

8.Елена Сретеновић (Сандра Ристивојевић) —————   10 бодова, III место

9.Катарина Ђурђевић (Сандра Ристивојевић) ————–  10 бодова, III место

 

ОСМИ РАЗРЕД

1.Немања Недић (Данијела Живковић) ——————-    пласман

2.Ирена Савић (Марија Џекулић) ————————–    пласман

3.Маја Маљковић (Јована Лучић) ————————-     пласман

4.Данило Иванишевић (Сандра Ристивојевић) ———     пласман

5.Јелена Тодоровић (Сандра Ристивојевић) ————-    13 бодова, II место

6.Марко Симоновић (Сандра Ристивојевић) ————    13 бодова, II место

7.Константин Цветановић (Данијела Живковић) ——    13 бодова,  II место

8.Бојана Тепавчевић (Сандра Ристивојевић)  ———–    11 бодова, III место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ 

ПЕТИ РАЗРЕД

1.Павле Ђурђевић ( Данијела Живковић) ————————  20 бодова, I место

2.Мина Ивановић (Весна Дукић) ———————————-  19 бодова,  I место

3.Филип Срдић (Јована Лучић) ————————————  18 бодова, II место

4.Миа Ковачевић (Јована Лучић) ———————————   18 бодова, II место

5.Каја Иванишевић (Весна Дукић) ——————————–  17 бодова, II место

6.Ивона Курћубић (Јована Лучић) ——————————–  16 бодова, III место

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

  1. Ивана Беновић (Сандра Ристивојевић) ———————— 19 бодова, I место

2.Лука Донев (Јелена Глишић) ————————————-  19 бодова, I место

3.Борис Донев (Јелена Глишић) ————————————- 17 бодова,II место

4.Мина Јовановић (Јелена Глишић) ——————————– 17 бодова,II место

  1. Марко Нешовић (Милан Новаковић) ————————— 17 бодова,II место

6.Анђела Ђуровић (Милан Новаковић) ————————— 16 бодова,III место

7.Јана Павловић (Сандра Ристивојевић) ————————– 16 бодова,III место

 

СЕДМИ РАЗРЕД

1.Мина Ђокић (Јелена Глишић) ————————————- 17 бодова,II место

2.Ива Пејовић (Јелена Глишић) ————————————- 17 бодова,II место

3.Лазар Станић (Милан Новаковић) ——————————-  16 бодова,III место

  1. Ана Гојковић (Бојана Симоновић) —————————— 16 бодова,III место

 

ОСМИ РАЗРЕД

  1. Немања Недић (Данијела Живковић) —————————- пласман
  2. Ирена Савић (Марија Џекулић) ———————————– пласман
  3. Маја Маљковић (Јована Лучић) ———————————- 20 бодова, I место

4.Ана Сјевер (Сандра Ристивојевић) ——————————    20 бодова, I место

5.Милица Крунић (Јована Лучић) ———————————-   20 бодова, I место

  1. Јелена Тодоровић (Сандра Ристивојевић) ——————–  19 бодова, I место

7.Јана Шумоња (Сандра Ристивојевић) ————————–     19 бодова, I место

8.Тамара Тривић (Сандра Ристивојевић) ————————     18 бодова, II место

9.Јована Витас (Сандра Ристивојевић) —————————     18 бодова, II место

10.Матија Станчић (Сандра Ристивојевић) ———————      17 бодова, II место

11.Никола Мишковић (Марија Џекулић) ————————     17 бодова, II место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

4. разред

  • Ана Станковић 4-1, 1. место
  • Јована Чикић 4-1, 1. место

5. разред

  • Мина Ивановић 5-2, 2. место
  • Миа Гмитровић 5-5, 2. место

6. разред

  • Филип Гојковић 6-5, 1. место
  • Станко Аранђеловић 6-3, 2. место
  • Ива Керечки 6-3, 2. место

8. разред

  • Маја Маљковић 8-3, 1. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

5. разред

  • Филип Срдић 5-5, 1. место (Јелена Стефановић)
  • Урош Јанићијевић 5-2, 2. место (Јелица Кошевић)
  • Катарина Ралевић 5-6, 2. место (Јелица Кошевић)
  • Сергеј Ивановски 5-1, 2. место (Јелена Стефановић)
  • Мина Ивановић 5-2, 2. место (Јелица Кошевић)
  • Павле Ђурђевић 5-7, 3. место (Јелена Стефановић)
  • Симона Вијатов 5-7, 3. место (Јелена Стефановић)

6. разред

  • Марко Нешовић 6-5, 1. место (Ирена Даниловић)
  • Ива Керечки 6-3, 1. место (Ирена Даниловић)
  • Тијана Миладиновић, 1. место (Ирена Даниловић)
  • Ивана Беновић 6-2, 2. место (Јелица Кошевић)
  • Катарина Мијаиловић 6-7, 2. место (Ирена Даниловић)
  • Александар Лалић 6-4, 2. место (Јелица Кошевић)
  • Теодора Стојановић 6-5, 2. место (Ирена Даниловић)
  • Доротеа Рашковић 6-5, 3. место (Ирена Даниловић)

7. разред

  • Дамњан Илић 7-9, 1. место (Јелена Стефановић)
  • Ана Гојковић 7-2, 1. место, (Александра Арсенијевић)
  • Стефан Нешовић 7-5, 2. место (Јелена Стефановић)
  • Теодора Басалић 7-1, 2. место (Јелена Стефановић)
  • Мина Јовандић 7-2, 2. место (Александра Арсенијевић)
  • Милица Гојковић 7-2, 3. место (Александра Арсенијевић)
  • Иван Јовановић 7-1, 3. место (Јелена Стефановић)
  • Ива Пејовић 7-1, 3. место (Јелена Стефановић)
  • Огњен Милосављевић 7-5, 3. место (Јелена Стефановић)

8. разред

  • Немања Недић 8-1, 1. место (Ирена Даниловић)
  • Ирена Савић 8-8, 2. место (Ирена Даниловић)
  • Петар Игњатовић 8-5, 3. место (Александра Арсенијевић)
  • Алекса Ракић 8-1, 3. место (Ирена Даниловић)
  • Никола Мишковић 8-8, 3. место (Ирена Даниловић)
  • Даница Раденковић 8-6, 3. место (Ирена Даниловић)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

7. разред

  • Димитријевић Јеврем 7-3, 1. место
  • Стојковић Јована 7-9, 1. место
  • Мркаић Јована 7-5, 1. место
  • Станић Лазар 7-9, 1. место
  • Зечевић Александра 7-7, 2. место
  • Михајловић Виктор 7-3, 2. место
  • Ракић Марија 7-5, 2. место
  • Јаковљевић Теодора 7-8, 2. место
  • Зоричић Теодор 7-2, 3. место

8. разред

  • Недић Немања 8-1, 1. место
  • Трумпић Петар 8-5, 1. место
  • Игњатовић Петар 8-5, 2. место
  • Донев Андреј 8-7, 2. место
  • Нушић Стефан 8-1, 2. место
  • Џонић Оливера 8-1, 3. место
  • Павловић Милица 8-6, 3. место

Пласман на градско такмичење имају ученици који су освојили 1. и 2. место.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

5. разред

  • Стефан Несторовски V-6  прво место
  • Дуња Марковић V-8  друго место
  • Круна Пантић V-1  треће место
  • Огњен Ристић V-5  треће место

6. разред

  • Ивана Беновић VI-2  прво место
  • Василије Баковић VI-1  треће место

7. разред

  • Мина Ђокић VII-3  прво место
  • Лазар Станић VII-9  друго место
  • Јеврем Димитријевић VII-3   друго место
  • Теодора Јаковљевић VII-8     друго место
  • Мила Јевтић VII-5     друго место
  • Ива Пејовић VII-1  треће место
  • Никола Јеркић VII-4   треће место

8. разред

  • Маја Маљковић VIII-3  прво место
  • Немања Недић VIII-1 прво место
  • Мила Милутиновић VIII-5 прво место
  • Петар Игњатовић VIII-5      прво место
  • Данило Иванишевић VIII-4 друго место
  • Наталија Главоњић VIII-4    друго место
  • Матија Станчић VIII-2    треће место
  • Петар Трумпић VIII-5 треће место
  • Вељко Завишић VIII-2   треће место

* Ови ученици обезбедили су пласман на окружно (градско) такмичење.

      

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

7. разред

1. Митковић Андрија 7-1, 2. место (Александар Вијатов)
2. Нешовић Стефан 7-5, 2. место (Александар Вијатов)
3. Димитријевић Јеврем 7-3, 2. место (Александар Вијатов)
4. Пуљевић Марија 7-5, 2. место (Александар Вијатов)
5. Лазић Јован 7-5, 2. место (Александар Вијатов)
6. Илић Дамјан 7-9, 3. место (Биљана Радић)
7. Михајловић Виктор 7-3, 3. место (Александар Вијатов)
8. Басалић Теодора 7-1, 3. место (Александар Вијатов)

8. разред

1. Недић Немања 8-1, 1. место (Биљана Радић)
2. Маљковић Маја 8-3, 1. место (Александар Вијатов)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА 

Пласман на градско такмичење освојили су:

  • Филип Гојковић 6-5 (100 поена)
  • Мина Ђокић 7-3

ТАКМИЧЕЊЕ „ДАБАР“

  • Јелена Јевтић 6-4, пласман на републичко такмичење

БИТКА ЗА ЗНАЊЕ – КОДИГРАЊЕ

  • Игор Богдановић 8-2
  • Ђорђе Миленовић 8-2
  • Михаило Нето Милићевић 8-2

Ученици су се као тим пласирали на регионално такмичење.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  • Милица Крунић 8-3, 1. место (Мирјана Дамљановић)
  • Мила Милутиновић 8-5, 2. место (Мирјана Дамљановић)
  • Стефан Мандић 8-5, 3. место (Мирјана Дамљановић)
  • Ирена Савић 8-8, 3. место (Славица Цветковић)
  • Ана Сјевер 8-4, 3. место (Данијела Стојановић)
  • Милица Панчић 8-4, 3. место (Данијела Стојановић)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

I-МЕСТО (100%)- Милица Крунић 8/3 (наставница Драгана Павловић)

III- МЕСТО- Маја Маљковић 8/3 (наставница Драгана Павловић)

III- МЕСТО-  Марко Крсмановић 8/2 (наставница Бојана Блануша)

III- МЕСТО- Немања Недић 8/1 (наставница Нада Стоиљковић)

АКТИВ НАСТАВНИКА НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

I-МЕСТО ( 100) – Филип Гојковић 65  (Јекић Драгослава)

I-МЕСТО – Маја Маљковић 83  (Јекић Драгослава)

I-МЕСТО – Немања Недић 81  (Јекић Драгослава)

 

II- МЕСТО – Андреј  Донев 87  (Јекић Драгослава)

II- МЕСТО – Марко Нешовић 65  (Јекић Драгослава)

 

III- МЕСТО – Теодора Басалић  71  (Јекић Драгослава)

III- МЕСТО – Марија Пуљевић 75  (Јекић Драгослава)

III- МЕСТО – Јеврем Димитријевић 73  (Јекић Драгослава)

III- МЕСТО – Ана Гојковић 72  ( Јоновић Ивана)

Актив наставника физике

 


ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ЗЛАТНА СИРЕНА

Дана  5.03.2018. године, одржано је општинско  такмичење соло  певача  у  оквиру  ДЕМУС-а  под  покровитељством   Пријатеља  Деце  Звездаре. Такмичење  соло  певача  је  обављено  у  шест  жанрова  и  четири  категорије.

У  жанру  НАРОДНЕ  ДОМАЋЕ  ПЕСМЕ ученици  ОШ „Павле Савић“  су  добили  следеће  награде:

  • Марија Буквић, III/4, са  песмом  Ресаво  водо  ладна у  другој  категорији ТРЕЋА  НАГРАДА

(проф.музичке  културе  Наташа  Вељковић)

  • Анђела Темељковић, VIII/2, са песмом  Сејдефу  мајка  буђаше у  четвртој  категорији ,ТРЕЋА  НАГРАДА

(проф.музичке  културе  Снежана  Васић).

У жанру  НАРОДНЕ  СТРАНЕ  ПЕСМЕ, награђена  је  ученица:

  • Марта Мацут, III/3,са  Македонском  народном  песмом  Рум, дум, дум  у  другој  категорији , ПРВА  НАГРАДА  И  ПРИПРЕМА  ЗА  ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ.

(проф.музичке  културе  Наташа  Вељковић).

У  жанру  СТАРОГРАДСКЕ  ПЕСМЕ, награђени  су ученици:

  • Владана Кенић, III/5, песма  Ајде  Като, друга  категорија, ДРУГО  МЕСТО

(проф.муз.кул. Наташа  Вељковић )

  • Нађа Спасојевић, VI/3, песма  Кроз  поноћ  нему,  трећа  категорија, ДРУГО  МЕСТО

(проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)

  • Ања Поповић,VII/5, песма Ој, јесенске  дуге  ноћи, четврта  категорија, ТРЕЋЕ  МЕСТО

(проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)

У  жанру  СТАРИХ  МАЈСТОРА,КЛАСИЧНЕ  И  САВРЕМЕНЕ  СОЛО  ПЕСМЕ, награђена је :

  • Милица Алексић, III/3,песма  Ах, што  волим Ј.С.Бах,  друга  категорија,  ДРУГО  МЕСТО (проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)

У  жанру  ДЕЧИЈЕ  ЗАБАВНЕ  ПЕСМЕ , награђени  су:

  • Јелена Бошковић , I/2, песма  Пекарчић, прва  категорија, ПРВО  МЕСТО  И  ПРИПРЕМА  ЗА  ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ

(проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)

  • Стефан Димић, IV/3, песма  Машта,  друга  категорија, ПРВО  МЕСТО  И  ПРИПРЕМА  ЗА  ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ, (проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)
  • Петар Аничић ,V/7, песма  Beauty and the Beast, трећа  категорија, ПРВО  МЕСТО  И  ПРИПРЕМА  ЗА  ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ,(проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)

У  жанру  ПОПУЛАРНЕ  ПЕСМЕ  СВИХ  ЕПОХА, награђен  је  :

  • Александар Здравковић ,VIII/3, песма  Мој  свет, четврта  категорија, ТРЕЋЕ  МЕСТО , (проф.муз.кул. Наташа  Вељковић)

Ученике, певаче  као  и  њихове  наставнике  оцењивао  је  трочлани  жири:

  • СНЕЖАНА ШИПИЋ, проф.  соло  певања
  • КАТАРИНА АЗАЊАЦ  ВРАЧАР, професор  флауте,
  • РАДМИЛА КНЕЖЕВИЋ, професор  виолончела

Такмичење  је  одржано  у  МШ  Владимир  Ђорђевић. Извештај  урадила  проф. Музичке  културе  Наташа  Вељковић.

 


ДАНИ ЋИРИЛИЦЕ

Дани ћирилице одвијају се под покровитељством Министарства просвете, Министарства културе и Општине Ковин. Ове године тема је била „Мој јунак“, одржан је у Баваништу 26.05.2018. године у ОШ „Бора Радић“.

У веома великој и јакој конкуренцији, наши ученици, Вера Јовановић и Филип Телетин, обоје из  VIII-3, су заузели 2. место у категорији калиграфија (Вера) и 2. место за илустрацију (Филип).

 

Advertisements