УСПЕСИ УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА 2016/2017.

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО – ПРОГРАМИРАЊЕ

  • Филип Гојковић   5 – 5, 2. место

ХЕМИЈА

  • Маја Маљковић 7 – 3,   1. место

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

  • Маја Маљковић 7 – 3,   2. место
  • Ирена Савић 7 – 8,  3. место

ИСТОРИЈА

  • Маја Маљковић 7 – 3,   1. место
  • Даниловић Александар 8 – 5, 2. место
  • Недић Немања 7 – 1, 3. место

 

39. ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

  • Маја Маљковић 7/3-   2. место, наставник Драгослава Јекић

 МАТЕМАТИКА

  • Мина Ђокић 6-3 –  3. место

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

  • Филип Гојковић   5 – 5, 1. место, пласман на државно такмичење
  • Мина Ђокић 6 – 3, похвала

ИСТОРИЈА

23.4.2017.

Шести разред

*Ђокић Мина VI-3 – друго место

 

Седми разред

* Главоњић Наталија VII-4 – прво место

* Маљковић Маја VII-3 – прво место

* Милутиновић Мила VII-5 – друго место

* Недић Немања VII-1 – друго место

* Иванишевић Данило VII-4 – треће место

* Трумпић Петар VII-5 – треће место

 

Осми разред

* Даниловић Александар VIII-5 – прво место

* Аранђеловић Јанко VIII-5 – друго место

 

Сви наведени ученици  7. и 8. разреда обезбедили су пласман на државно такмичење!!!

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Ана Дамњановић 8-3,  2. место, наставник Драгана Павловић, пласман на републичко такмичење

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Gradsko takmicenje iz engleskog jezika

ФИЗИКА

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

РЕЦИТАТОРИ

OPSTINSKO TAKMICENJE RECITATORA

ИНФОРМАТИКА

Plasman na okruzno informatika

ГЕОГРАФИЈИА

geografija rezultati opstinskog takmicenja

БИОЛОГИЈА

пети разред

шести разред

седми разред

осми разред

 

ИСТОРИЈА

5.разред

6.разред

7.разред

8.разред

МАТЕМАТИКА

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

prigovori

8-osmi-2017-%d0%ba

7-sedmi-2017-%d0%ba

6-sesti-2017-%d0%ba

5-peti-2017-%d0%ba

4-cetvrti-2017-%d0%ba

3-treci-2017-%d0%ba

МАТЕМАТИКА

3-8.разред – прелиминарни

ХЕМИЈА

7. разред

8. разред

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

резултати

НЕМАЧКИ  ЈЕЗИК

Ана Дамњановић 8-3,  3. место, наставник Драгана Павловић

ФИЗИКА

резултати

_____________________________________________________________________

Лингвистичка секција наше школе на челу са наставницама Весном Дукић и Сандром Ристивојевић освојила је 1. место на републичком такмичењу.

Школски часопис „Под плавим кровом“ који уређују ученици , чланови  Новинарске секције, са наставником Миланом Новаковићем, освојио је треће место на републичком такмичењу.

Advertisements